Інформація для батьків

Діти — це майбутнє України. Принципове питання сьогодення: зменшити стрес, що отримує більшість дітей зараз, у такий складний час.
Їхнє дитинство проходить в укриттях, і це велике випробування не лише для дітей, а і для батьків.
Гарний спосіб відволіктися, розслабитися та провести час з користю – це читання (або слухання аудіокниг, казок та спектаклів). Ділимося корисними ресурсами, що допоможуть відволікти діток під час перебування в укритті
✅ Видавництво Ранок БЕЗКОШТОВНО надає дитячі книги в електронному форматі👉 https://bit.ly/35pwNKw
✅ У Telegram-каналі Павлуша і Ява можна завантажити аудіоказки, які також будуть доступні без Інтернету👉 https://t.me/pavlushaiyava
✅MEGOGO відкрили безкоштовний доступ до мультиків, фільмів та аудіоказок👉 https://bit.ly/35KLwjg
✅У застосунку «Дія» доступні дитячі канали із мультфільмами «Піксель» та «ПлюсПлюс», які можна дивитись через послугу «Дія TV».
Бережіть себе та близьких. Частіше обіймайте рідних та підтримуйте один одного. Все буде добре🤗

У зв’язку з карантином перед батьками постала проблема — як організувати корисне дозвілля з дітьми та зберегти спокій в родині.

Під час карантину добре проводити більше часу з дітьми та рідними, вчитися піклуватися один про одного, вчитися контролювати свою емоційну сферу, спокійно аналізувати інформацію і робити правильно висновки. Вчитися підтримувати один одного та проводити більше разом час. Грати в корисні розвиваючи настільні ігри, які будуть цікаві для будь якого віку (лото, пазли, монополія, шахи, шашки і т.д).

Заняття для розвитку творчих здібностей: аплікації, вишивка, декупаж, розмальовки, ліплення з пластиліну, малювати, шити…

Привчати дитину до обов’язків та допомоги. Разом з дитиною робити домашню роботу. Прибрати кімнату, мити посуд, приготувати смачну їжу, прасувати та інше. Разом читати книжки, дивитися фільми та бути на позитиві.

Карантин – це час, коли можливо більше побути разом зі своєю сім’єю та приділяти один одному більше уваги.

Санітарний регламент